filmweb.pl
Filmy
Strona główna filmów
Premiery i zapowiedzi
Zwiastuny
Baza filmów
Baza osób kina
Baza postaci
Baza światów
Nagrody
Newsy
Recenzje
Magazyn
Filmweb poleca
Programy filmwebu
Seriale
Strona główna seriali
Premiery i zapowiedzi
Baza seriali
Baza programów
Newsy
Recenzje
Serial Killers
Gry
Strona główna gier
Premiery i zapowiedzi
Baza gier
Recenzje gier
Rankingi
Ranking nowości
Ranking top 500
Ranking oczekiwanych
Nowości serialowe
Seriale top 500
Filmy na VOD
Seriale na VOD
Oryginalne produkcje
Ludzie filmu
Najlepsze role
Gry wideo
Box office
Filmy dla mężczyzn z marką BIC
Canal+
Mój Filmweb
Oceny znajomych
Rekomendacje
Mój profil
Chcę zobaczyć
Moje oceny
Konkursy
Quizy
Ankiety
Ranking użytkowników
Forum
Repertuar Kin
VOD
Popularne
Nowości
Najlepsze
Wkrótce
Darmowe
Program TV
Program TV
Zobacz sekcję
Kanadyjski MFF
2010
https://www.canfilmfest.ca/
Kanadyjski Międzynarodowy Festiwal Filmowy
Nagroda Festiwalowa
Wielka Nagroda Jury
wygrane
Królestwo spokoju. Podróż do domu
(2009)
Jenny Stein
Najlepszy film fabularny
wygrane
Zagubiony
(2009)
Joe Leonard
Po licznych niepowodzeniach życiowych dwóch kumpli udaje się na pogrzeb ojca jednego z nich.
Nagroda Specjalna Jury
wygrane
Ciemnego pokoju nie trzeba się bać
(2009)
Kuba Czekaj
City of Noise
(2008)
Mitch Barany
Drawing with Chalk
(2008)
Todd Giglio
Nice Shootin' Cowboy
(2008)
Ben Phelps
Yakim
(2009)
Andrew Lima
Najlepszy film kanadyjski
wygrane
Gangster Exchange
(2010)
Dean Bajramovic
Grupa bandytów ma za zadanie przeszmuglować przez granicę sporą ilość heroiny. Narkotyk zmieszany jest chemicznie z materiałem toalety.
Najlepszy film dokumentalny
wygrane
The Antarctica Challenge
(2009)
Mark Terry
Najlepsza aktorka
wygrane
[Tracy O'Connor]
Tracy O'Connor
jako Gwen Hunter w filmie
Girl with Gun
(2006)
Najlepsza komedia
wygrane
Catechism
(2009)
Jessica Moorhouse
Najlepsze zdjęcia
wygrane
The Time of Their Lives
(2009)
Michael O'Halloran
Najlepszy aktor
wygrane
[Alfonso Herrera]
Alfonso Herrera
jako Frank Moore w filmie
Venezzia
(2009)
Najlepszy film animowany
wygrane
Skylight
(2009)
David Baas
Najlepszy film eksperymentalny
wygrane
Another Day Another Life
(2009)
Rohit Gupta
Najlepszy film familijny
wygrane
Me, You, a Bag & Bamboo
(2009)
Lara Everly
Najlepszy film krótkometrażowy
wygrane
I Can Speak Swedish
(2009)
Charlene Loh
,
David Forster
Najlepszy film o humanitaryzmie
wygrane
Shame
(2009)
Chantelle Kadyschuk
Najlepszy film przyrodniczy
wygrane
Ekolog idzie na wojnę
(2008)
Ronald Colby
Najlepszy film studencki
wygrane
Patient
(2009)
Daniel Clements
Najlepszy film traktujący o prawach człowieka
wygrane
Neshoba
(2008)
Tony Pagano
,
Micki Dickoff
Najlepszy film zagraniczny
wygrane
El Sistema
(2008)
Paul Smaczny
,
Maria Stodtmeier
Najlepszy krótkometrażowy film dokumentalny
wygrane
Bike Trials: Regaining Balance
(2009)
Sheldon Pearson
Najlepszy krótkometrażowy film kanadyjski
wygrane
Everything's Coming Up Rosie
(2009)
Jereme Watt
Najlepszy krótkometrażowy film zagraniczny
wygrane
Bogazici'nin Sultanlari
(2008)
Muge Bayraktar
Najlepszy reżyser
wygrane
[Peter Besson]
Peter Besson
True Beauty This Night
(2009)
Najlepszy scenariusz
wygrane
Beware of Bear
(2008)
Victoria Vellopoulou
Wyróżnieni w roku 2010
Girl with Gun
(
1/1
)
Gangster Exchange
(
1/1
)
Zagubiony
(
1/1
)
Drawing with Chalk
(
1/1
)
Me, You, a Bag & Bamboo
(
1/1
)
Venezzia
(
1/1
)
El Sistema
(
1/1
)
Nice Shootin' Cowboy
(
1/1
)
The Time of Their Lives
(
1/1
)
The Antarctica Challenge
(
1/1
)
Pobierz aplikację Filmwebu!
Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.