PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=757751}

Zanurzeni

Submergence
5,5 2 782
oceny
5,5 10 1 2782
Zanurzeni
powrót do forum filmu Zanurzeni

Miło jest popatrzeć na McAvoy,a i Vikander, ale ich drogi rozeszły się - dosłownie i w przenośni. Zajawka z wodą przegadana i gdzieś się rozłazi.
Bohaterka nie za młoda (?) na panią PROFESOR i taką mega naukowiec ? U nas to raczej stażystka, z którą nikt się nie liczy :(

ocenił(a) film na 6
marta7799

Do roli, której powierza się tak ważne zadanie, kosztowne i mające wpływ na myślenie o powstaniu świata, jako doświadczoną i uznana panią profesor widziałabym np. Emmę Thompson.

marta7799

Przepraszam, co zagranicznych twórców obchodzi co jest u nas w kraju? :) Ja w filmie widziałam postać naukowczyni, profesor po trzydziestce o ładnej, niezmalowanej makijażem twarzy. Uroda Vikander jest delikatna, widać że niczym nie poprawiana ale sposób jej grania ewidentnie wskazuje że nie mamy do czynienia ze "stażystką".

ocenił(a) film na 6
whitestripes_333

To prawda, co ich to obchodzi. Przesiąkłam naszą rzeczywistością, nie wiem jakie są realia edukacyjne, związane z karierą itp. u nich. :)
Jej uroda jest cudna - taka dziecinna.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones