Greta Scacchi

Greta Gracco

6,9
2 195 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Greta Scacchi

Nie obejrzałam z tą aktorką żadnego filmu poza "Rasputinem" i nie mogę ocenić jej całego dorobku aktorskiego jak i gry aktorskiej w innych produkcjach, ale jako caryca Aleksandra Fiodorowna była wprost genialna i niesamowicie przekonująca. Interesuję się historią Dynastii Romanowów już jakiś czas, więc rok temu zdecydowałam się obejrzeć film "Rasputin". Początkowo obawiałam się, jak aktorzy poradzą sobie w historycznych i tak trudnych rolach, jednak to, co zobaczyłam na ekranie po prostu wbiło mnie w fotel.
Nie będę tutaj rozpływać się nad geniuszem Rickmana (który od tego filmu stał się moim ulubionym aktorem) i niesamowitej grze Iana McKellena, tylko od razu przejdę do Pani Scacchi. Nie wyobrażałam sobie, że jakakolwiek aktorka może tak perfekcyjnie i zrozumiale przedstawić tak intrygującą i zarazem niebanalną kobietę, jaką była caryca Aleksandra. Pełen profesjonalizm. Ukłony dla Pani Grety!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones