PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=121828}
6,7 18 022
oceny
6,7 10 1 18022
6,7 7
ocen krytyków
Syriana
powrót do forum filmu Syriana

jeżeli ktoś ten film nazywa nudny to musi być najiprawdziwszym baranem.

ocenił(a) film na 10
ellada22

Moja ocena to 10/10. Film porusza większość obecnych problemów z którymi mamy doczynienia w polityce Bliskiego Wschodu. Pamiętajmy, że film jest z 2005 roku, a już jest wspomniana w nim inwazja na Iran, czego pewnie wszyscy już niebawem będziemy świadkami ( pewnie po wyborach ). Film raczej dla osób którzy stoją mocno na nogach.

pozdrawiam
Isa

ocenił(a) film na 9
mamaitata

bez przesady,jeżeli komuś wydaje się nudny nie trzeba od razu wyzywać go od baranów,film nie jest łatwy a tematyka bliskiego wschodu nie wszystkich musi interesować

fenix

to nie jest film o Bliskim Wschodzie! może obejrzyj go jeszcze z 10 razy, co?

ocenił(a) film na 9
Creep_7

może to Ty obejrzyj chociaż z raz jeszcze,film jak najbardziej dotyczy bliskiego wschodu i jego wielkiego przekleństw,tzn bogactwa,ropy

ocenił(a) film na 10
fenix

Tego także, ale to przede wszystkim rozrachunek mistrza George'a z korporacyjną Ameryką. Brakiem zasad, gotowością na każde świństwo dla zarobienia jeszcze paru dolców, uczynieniem z rządu kolejnego elementu korporacyjnej układanki, rządami krawaciarzy w CIA, którzy nie mając pojęcia o świecie zajmują się jedynie lizaniem dup szefów, a nie zbieraniem i analizą danych wywiadowczych mających pomagać rządowi w podejmowani prawidłowych decyzji, o zblatowaniu administracji i korporacji do tego stopnia, że nie wiadomo czy to korporacje jeszcze służą rządowi, czy to już rząd służy korporacjom, o tym że najważniejsze pytanie zawsze brzmi: ile?

ocenił(a) film na 8
fenix

Chyba jednak trzeba, co za ludzie przecież ten film jest świetny!!!!!!!!!!!!!!

użytkownik usunięty
mamaitata

Wątpliwe jest żeby McCain doszedł do władzy. Poza tym powołuje się juz jednostki Gwardii Narodowej które i tak cierpią już na brak świeżego rekruta. Ameryka ma dosyć wojny. Iranu nie napadną. Brak im środków na długotrwałą wojne i okupację a z Iranem pójdzie już trudniej co równa się z długotrwałą wojną.

to Amerykanie mają dosyć wojny, a nie rządzący Ameryką. oglądałeś Ukrytą strategię? przyznajemy sie do błędów ale tłuczemy dalej... wrzucasz na to forum tylko puste frazesy i zawalasz natłokiem słów, z których nic nie wynika...

użytkownik usunięty
Creep_7

Natłokiem słów? Moja wypowiedź to raptem 5 zdań :D Poza tym odniosłem się do wypowiedzi mamaitata więc to nie puste frazesy tylko analiza sytuacji. W którym miejscu się pomyliłem Indrid_Cold_84? Czyżby USA zaatakowało Iran?

ocenił(a) film na 7

Patton się pomylił:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones