PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=121828}
6,7 18 019
ocen
6,7 10 1 18019
6,7 7
ocen krytyków
Syriana
powrót do forum filmu Syriana

NUDA

ocenił(a) film na 1

WIDZIAŁEM KILKA THILERÓW POLITYCZNYCH ALE TEN JEST WYJĄTKOWO NUDNY W TYM FILMIE NIC SIE NIEDZIEJE JEST DO DUPY TOTALNA BEZNADZIEJA NIE POLECAM NIEOGLADAJCIE SZKODA WASZEGO CZASO OCZYWISCIE DAJE 1/10 TO I TAK ZA DUZO.

ocenił(a) film na 8
pabb88

Zalosny komentarz :( No ale jak sie ulega swojej panience i idzie na Clooney'a bo "TEN Clooney to jest taki fajny!" - taki jest tego efekt koncowy :(
ZALOSC!!!

ocenił(a) film na 10
mirog

Poppieram przedmówce. Film jest rewelacyjny, "a pojćie do kina ze wzgledu na panienke i dziewczyne" to żenada. Dla mnie prawdziwe polityczne kino ostatnich lat. Praktycznie kazda scena z tego filmu to dzisiejsze zycie. Pieniądze, wladza, kto ma pieniadze ten ma wladze. Tak było jest i bedzie. Wlasnie skonczylem ogladac i jestem pod wrazemniem, dla mnie film z ocena 10/10. Nie potrafie zrozumiec komeentarzy typu "Nuda". Być moze pewne osoby nie dorosly do tego rodzaju filmow, stod ich plytkie, a zarazem załozne komantarze, które psują opinie tak swietnej produkcji. Luidzie nie czytajcie tych bzdur typu "nuda". Obejzyjscie i ocencie. Przyznam ze tez sie balem, a to ze za długi, Cloney w takiej roli?? Nic straconego, wszystko tak jak powinno byc. Rewewlacja!!!! Naprawde polecam.

ocenił(a) film na 1
yagi

nudddddddddddddddddddddddddddddddddda 1/10

ocenił(a) film na 4
mirog

Wiesz co, nie trzeba iść za względu na clooney'a, żeby dostrzec, że reżyser przesadził z natłokiem informacji, bohaterów, których do końca nie znamy (ambitny film, więc się domyśl kto jest kim), nagłymi zmianami akcji i krótkim scenami (a może nawet urywkami?). Mnie ten film też nie przypadł do gustu. Wprawdzie nie daję mu 1/10, bo należy się parę punktów za podjęcie tematu. Może 4/10. A miało być tak pięknie...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones