PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=121828}
6,7 18 022
oceny
6,7 10 1 18022
6,7 7
ocen krytyków
Syriana
powrót do forum filmu Syriana

Niestety to jeden z filmów przy których zasypiam, a nie jestem jednych z tych co potrafią przekreślić byle film, do tego po prostu podchodziłem trzy razy. Być morze pora była już nie stosowna. 6/10

ocenił(a) film na 6
Domenico

Ja tu liczyłem na grubszą role Clooneya a tutaj trochę przynudzało. Nastawiałem się na coś innego bo nie sprawdzałem co to jest przed obejrzeniem. Wałkowanie tematów polityczno, ekonomiczno, arabskich i ciekawa tematyka zależności od Stanów może i ciekawa ale tak czy inaczej było nudnawo i niedynamicznie. Ciekawa końcówka. Ode mnie dobre 6/10. Jak jesteś nie wytrwały i nie widziałeś tego filmu to sobie możesz darować. Mimo zachęcającej obsady nie warto się męczyć.

ocenił(a) film na 3
Domenico

syriana to najnudniejszy film jaki widziałem

ocenił(a) film na 10
Domenico

Najprawdopodobniej nie rozumiecie albo nie lubicie tego gatunku filmów, bo moim zdaniem Syriana wbrew temu co piszecie nie jest nudna. Ciekawe też że nikt z was nie dał żadnego argumentu za tym, że jest to nudny film...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones